Atribuită Cumpărare directă

Cutii pentru incinerare prevazute cu sac galben “Pericol biologic”, destinat pentru colectarea resturilor care nu sunt intepatoare si taietoare (ex.comprese cu alcool,vata medicinala, plasturi etc.), dupa efectuarea actului medical. Capacitate 20 litri Produs detine certificat de omologare - ADR.

Număr anunț
DA24848959
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
VIVIENE SRL (CUI 15505109)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat