Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii - abonament lunar necesar pentru livrarea saptamanala unui ziar de circulatie locala in anul 2020, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr.5 din 13.01.2020. Caracteristici: livrare de ziare saptamanal in fiecare saptamana, cu distributie directa
- Număr anunț
- DA24866395
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- VALMEDIA SRL (CUI 23156042)
- Cod CPV
- 22200000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.020 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.