Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv de irigatie/aspiratie tip Elefant Dispozitivul Elefant pentru aspirare/irigare este conceput pentru utilizarea in interventiile laparoscopice ca instrument de operare cu capacitate de irigare si aspirare. Este un dispozitiv de unica utilizare conceput pentru introducerea si utilizarea printr-un trocar de dimensiune potrivita. Pachetizare: 5 bucati / cutie

Număr anunț
DA24878882
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33168000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat