Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: 50 buc Triunghi abraziv perforat K60 Flex 348554 50 buc Triunghi abraziv perforat K40 Flex 370940 100 buc Triunghi abraziv perforat K100 Flex 348570 30 buc Triunghi abraziv perforat K150 Flex 349259 50 buc Triunghi abraziv perforat K220 Flex 348589 40 buc Disc abraziv perforat 225 mm K40 Flex 370924 40 buc Disc abraziv perforat 225 mm K60 Flex 348503 150 buc Disc abraziv perforat 225 mm K100 Flex 348538 50 buc Disc abraziv perforat 225 mm K220 Flex 370932
- Număr anunț
- DA24872518
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.970,59 RON
- Valoare atribuită
- 4.970,59 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.