Atribuită
Cumpărare directă
Set piese ciocan rotopercutor GBH 16-28 : Arbore excentric - Cod:1 616 110 037 1 bc. x 198,80 Rulment cu ace -Cod:1 600 A00 14G 1 bc. x 6,80 Manson distantier - Cod:1 610 520 003 1 bc. x 5,30 Inel de rulment cu ace - Cod:1 610 913 020 2 bc. x 4,20 Rulment cu ace D25XD37X17 - Cod:1 610 910 092 1 bc. x 61,50 Rulment cu ace 20x47x14 - Cod:1 610 900 030 1 bc. x 35,30 Cadru de etansare - Cod:1 611 015 059 1 bc. x 6,00 Dop - Cod:1 610 508 050 1 bc. x 3,40 Oring - Cod:1 610 210 192 1 bc. x 5,30 Lagar - Cod:1 617 000 480 1 bc. x 27,80 Lagar - Cod:1 617 000 481 1 bc. x 61,50 Biela - Cod:1 607 000 C3P 1 bc. x 39,80 Piston de ciocan - Cod:1 607 000 C3M 1 bc. x 81,00 Set piese consumabile - Cod:1 617 000 702 1 bc. x 134,30 Maner suplimentar - Cod:1 602 025 08K 1 bc. x 113,30 Set roti - Cod:1 617 000 716 1 bc. x 67,50 Tub de ghidare - Cod:1 617 000 709 1 bc. x 426,80
- Număr anunț
- DA24888145
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42676000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.282,80 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.