Atribuită Cumpărare directă

ACOPERITORI PANTOFI - BOTOSEI ALBASTRI (100BUC/SET): 33 X 7.40 = 244.20

Număr anunț
DA24885211
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,20 RON
Valoare atribuită
244,20 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,20 RON

din 244,20 RON estimat