Atribuită Cumpărare directă

INTRERUPATOR CARMEN VIKO 5 buc 7,1429 COMUTATOR CARMEN VIKO VI-C2 5 buc 7,8487 ROBINET COLTAR MAN 1/2 2510R2804LX,2500001 3 buc 19,7227 DIBLU SURUB CUI 8X80 SM-08080 WRET-MET 226.12.05 30 buc 0,4622 SURUB PT LEMN CAP INECAT 3.5X20 ZG PZ2 100.23.02 200 buc 0,0336 DIBLU SURUB CUI 10X140 SM-10140 WRET-MET 20 buc 1,0924 SURUB PT LEMN 3.5X25 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35025 WRET-MET(VRAC) 100 buc 0,0336 SURUB PT LEMN 3.5X55 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35055 202.04.74(VRAC) 100 buc 0,0672

Număr anunț
DA24856262
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,64 RON
Valoare atribuită
186,64 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,64 RON

din 186,64 RON estimat