Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în gestionarea resurselor umane constând, în principal, în următoarele: activitatea de trasmitere a datelor/informațiilor în Revisal, stabilirea fișelor de post, nivelului de instruire precum și stabilirea conținutului și natura sarcinilor de muncă a vitoriilor angajați; verificarea Contractelor individuale de muncă; ținerea evidenței dosarelor de personal; întocmirea statelor de plată și fluturașilor de salariu. Contractul va fi incheiat pe o perioada de 5 luni
- Număr anunț
- DA24858955
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
- Furnizor / câștigător
- ALTERNATIVE CONSULTING. HUMAN RESOURCES SRL (CUI 31895526)
- Cod CPV
- 79414000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.