Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron 5593, 15.6-inch FHD(1920x1080) Anti-Glare LED- Backlit Non-touch Display Narrow Border, Platinum Silver Palmrest with Finger Print Reader, 10th Generation Intel(R) Core(TM) i7-1065G7 Processor (8MB Cache, up to 3.9 GHz), NVIDIA GeForce MX230 with 2GB GDDR5 graphics memory, 8GB, 8Gx1, DDR4, 2666MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No ODD, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth, English International Non-Backlit Keyboard - Grey, I/O Ports: 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB2.0, 1x HDMI 1.4b, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-C(T) (data only) (Only available on configurations with Please check the "video card" on your selected configuration), 1x SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x RJ45 - 10/100Mbps, Height: 18 mm-19.9 mm x Width: 363.96 mm x Depth: 249 mm, Weight (maximum): 2.05 kg, 65 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), Windows 10 Home-HE 64bit English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3Y Partner Led Carry In Service Upgrade
- Număr anunț
- DA24899243
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- IT BUSINESS TECH SOLUTION SRL (CUI 29503558)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.100 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.