Atribuită
Cumpărare directă
Lunile Ianuarie, februarie, martie, aprilie 2020 (908.52 mp * 4 luni) Curatenie (luni si joi/vineri): aspirare,spalare si degresare pardoseli ,curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare,stergerea oglinzilor,golirea cosurilor de gunoi si inlocuirea sacilor menajeri,aerisire birouri,curatenia in spatii cu destinatii speciale(secretariat si anexa, lift dupa caz),spalat casa scarii si sters balustrade,maturat si spalat scari acces cladire; Curatenie sapramanala:aspirarea si curatarea umeda a mochetelor,curatarea usilor si tocurilor acestora,degajarea deseurilor din recipientele de colectare selectiva si inlocuirea sacilor menajeri,maturat curte inerioara dupa caz, Curatenie trimestriala: stergerea ferestrelor, a tocurilor si tamplariei, curatarea caloriferelor, Lucrari ocazionale de curatenie: curatenie dupa lucrari de intretinere, dupa evenimente festive.etc.; Materialele necesare curateniei vor fi asigurate de catre prestator. Pretul afisat de 1.65/mp este pe luna.
- Număr anunț
- DA24868788
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PRAHOVA (CUI 2843450)
- Furnizor / câștigător
- MATEI A. ONUTA-ILEANA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 32104204)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.996,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.996,10 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.