Atribuită Cumpărare directă

Lapte UHT 1.5% - 15 l Telemea de vaca - 3 kg Smantana 12% 900 gr - 4 gl Branza proaspata de vaca - 2 kg

Număr anunț
DA24876285
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI 6675589)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,20 RON
Valoare atribuită
140,20 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,20 RON

din 140,20 RON estimat