Atribuită
Cumpărare directă
1x Internet garantat 150 Mbps- 264 lei (1 euro= 4,8 lei) - net > 1x Digi Net Mobil Activ Plus- 21,01 lei. - stick > 1x Digi Tel Conect 2- 9,6 lei . - tel. fix Clientul va semna contract pentru perioada 01.02.2020-31.12.2020,deci oferta trebuie incarcata ca valoare lunara
- Număr anunț
- DA24877033
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Brassai Samuel Cluj-Napoca (CUI 4547168)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.535,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.535,32 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.