Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet conform oferta atasata - pret lunar - 1800 lei, fara TVA Servicii internet 10 pachete de 90 mbps pentru 10 locatii

Număr anunț
DA24890050
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat