Atribuită Cumpărare directă

1 PAHARE PVC UF 200 ML SET 50 3.78 189.08 35.92 2 PAHARE PVC UF 160 ML SET 50 3.78 189.08 35.92 3 PAHARE CAFEA 160 ML SET 50 5.04 252.10 47.90 4 SPATULE PVC BUC 5 7.56 37.82 7.18 5 FILTRE CAFEA HARTIE NR 4 CUT 20 5.46 109.24 20.76 6 SACI RAFIE BUC 100 0.71 71.43 13.57 7 PRELUNGITOR 5 M, 5P BUC 5 46.22 231.09 43.91 8 DIBLURI+HOLDSURUBURI FI 6-5 CM BUC 100 0.25 25.21 4.79 9 CANAL CABLU +BANDA 16X16 ML 10 2.52 25.21 4.79 10 ADEZIV SPECIAL LEMN BISON BUC 1 47.06 47.06 8.94 11 PANZA BONFAIER LEMN +METAL BUC 10 0.84 8.40 1.60 12 BANDA IZOLATOARE BUC 10 2.10 21.01 3.99 13 PRIZA PT BUC 5 4.20 21.01 3.99 14 INTRERUPATOR PT BUC 5 4.20 21.01 3.99 15 STECHER CERAMICA BUC 10 5.04 50.42 9.58 16 SARMA NEAGRA KG 5 5.46 27.31 5.19 17 CABLU ELECTRIC 3X2.5 ML 50 3.36 168.07 31.93 18 TINTE KG 1 10.08 10.08 1.92 19 PIONIEZE CUT 10 1.68 16.81 3.19 20 ACE GAMALIE(BOLDURI) MARI CUT 10 2.94 29.41 5.59 21 BANDA DUBLU ADEZIVA DACO BUC 10 3.36 33.61 6.39 22 RIGLETE BUC 2 4.20 8.40 1.60 23 DOZATOR SAPUN LICHID BUC 6 29.41 176.47 33.53

Număr anunț
DA24900233
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769,33 RON
Valoare atribuită
1.769,33 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769,33 RON

din 1.769,33 RON estimat