Atribuită Cumpărare directă

Only one lizant IMPACHETARE 0,5 L Diluent Mythic IMPACHETARE 10 L Cleaner Mythic IMPACHETARE 1L

Număr anunț
DA24878173
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.140 RON
Valoare atribuită
5.140 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.140 RON

din 5.140 RON estimat