Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a doua pachete de sonorizare cu microfoane și accesorii, cu următorul conținut per pachet: 2 buc behringer xenyx cod.19126, pret 293,28 lei/buc; 2 buc seetronic MP3 cod.445072, pret 16,81 lei/buc; 2 buc the sssnake SM10, cod.128513, pret 33,61 lei/buc; 3 buc pronomic stage, cod. 404993, pret 29,41 lei/buc; 3 buc pronomic MST20, cod.406020, pret 37,82lei/buc; 1 buc behringer XM, cod.161604, pret 166,39 lei/buc; pret total per pachet 762,18 lei/buc
- Număr anunț
- DA24907698
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 48952000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.524,36 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.