Atribuită
Cumpărare directă
PACHET cartuşe- 5 articole: Cartuș Canon PFI 102C - 1 buc , Cartuș Canon PFI 102Y - 1 buc., Cartuș Canon PFI 102M - 1 buc., Cartuș Canon PFI 102 MBK - 2 buc., Cartuș Canon PFI 102 BK - 1 buc., conform Formularului de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 22.01.2020 și înregistrat la sediul Consiliului Județean Alba sub nr. 1786/22.01.2020.
- Număr anunț
- DA24912024
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.