Atribuită
Cumpărare directă
Salam Sunca Taranesc Promo pac 6 buc NUMAR DE REFERINTA: 118 PRET DE CATALOG: 16,70 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15131230-6 Salam (Rev.2) DESCRIERE: pachet 6 BUC. 10 Increase value Decrease value 16,70 167,00 Pulpe de pui bax 10 kg. NUMAR DE REFERINTA: 100 PRET DE CATALOG: 6,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15112130-6 Carne de pui (Rev.2) DESCRIERE: pulpe pui intregi cu spata congelate la bax 10 kg . 20 Increase value Decrease value 6,50 130,00 Piept de pui fara os ref NUMAR DE REFERINTA: 160 PRET DE CATALOG: 16,20 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kg COD SI DENUMIRE CPV: 15112130-6 Carne de pui (Rev.2) D
- Număr anunț
- DA24870951
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI 14444712)
- Cod CPV
- 15100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976,50 RON
- Valoare atribuită
- 976,50 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.