Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii interioare si exterioare la Sala de Festivitati a Colegiului Tehnic Vasile Sav. Lucrarile constau in: placare scara acces cu granit, inlocuire tamplarie PVC deteriorata, inlocuire radiatoare, etc. Evaluarea costurilor se va determina pe baza antemasuratorii atasate. Termen finalizare lucrari: max. 30 zile de la finalizarea achizitiei. Garantia de buna executie: 10% din valoarea contractului, fara TVA. Restituirea garantiei se va face in conformitate cu art. 42, alin. (4) din HG 395/2016. Garantia acordata lucrarilor: 12 luni de la semnarea procesului verbal de receptie la terminarea lucrarilor.
- Număr anunț
- DA24909936
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5302654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.568,35 RON
- Valoare atribuită
- 33.568,35 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.