Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT SUPORTAT DE CATRE FURNIZOR

Număr anunț
DA24880222
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat