Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila auto, fara decontare directa, pentru un nr. de 3 autovehicule din parcul auto al M.A.D.R DGP AM POPAM, a caror polița expira la data de 30.01.2020, perioada asigurata 12 luni, conform solicitare autoritate contractanta si oferta operator economic din data de 16.01.2020, preluata de la asiguratorul Societatea de Asigurare Reasigurare CITY INSURANCE S.A. Autovehiculele care fac obiectul prezentei achizitii sunt: auto marca Dacia Duster cu nr. de inmatriculare de la B 115 WMA, B 109 WMA si B 23 XWZ. Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, urmata de depunerea decontului de prima, întocmit de către brokerul prestator. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA24881528
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.