Atribuită Cumpărare directă

Set piese Bosch GSH 27VC : Rulment cu bile 12x37x12 - Cod:1 610 900 015 1 bc. x 45,00 Saiba de pasla - Cod:1 610 108 013 1 bc. x 3,40 Disc de sprijin 1,0mm gros - Cod:1 610 102 616 1 bc. x 5,30 Inel de rulment cu ace - Cod:1 610 913 005 1 bc. x 14,30 Rulment cu ace D25XD37X17 - Cod:1 610 910 092 1 bc. x 61,50 Oring - Cod:1 900 210 172 1 bc. x 15,80 Placa de etansare - Cod:1 611 015 021 1 bc. x 4,20 Grup piston - Cod:1 617 000 727 1 bc. x 113,30 Set piese consumabile - Cod:1 617 000 732 1 bc. x 220,50 Arbore excentric - Cod:1 616 110 044 1 bc. x 299,30

Număr anunț
DA24888172
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
42676000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,60 RON
Valoare atribuită
782,60 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,60 RON

din 782,60 RON estimat