Atribuită
Cumpărare directă
LAPTE 1L 3BUC,SMANTANA 32% 5KG 10KG,ULEI ARDEALUL 1L 30BUC,PASTE HUTTON 5KG CUS CUS 5BUC,PASTE HUTTON 5KG MACAROANE 5BUC,PESMET PELES 250G 40BUC,DELIKAT GAINA 400G 24 BUC,DELIKAT LEGUME 400G 24BUC,FASOLE USCATA 20KG,PIPER MACINAT 400G 10BUC,BOIA DE ARDEI 1KG 4BUC,MALAI 20BUC,MALAI 20BUC,FAINA ALBA 1KG 10BUC,PULPE PUI GABENE 10KG, IAURT DE FRUCTE 125G 130 BUC,GORDON BLEU 40 PG,LAPTE 3.5% 1L 10BUC. mai putin
- Număr anunț
- DA24876268
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.283,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.283,32 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.