Atribuită Cumpărare directă

Servicii complete privind securitatea si sanatatea in munca conform legislatiei in vigoare (Legea 319/2006 HG 1425/2006, OMAI 262/2010). PRESTATORUL NU ESTE PLATITOR DE TVA. SERVICII AFERENTE LUNII FEBRUARIE 2020. CONFORM CONTRACT

Număr anunț
DA24922806
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
LASTING PROTECTION SRL (CUI 22385870)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.961 RON
Valoare atribuită
4.961 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.961 RON

din 4.961 RON estimat