Atribuită Cumpărare directă

Registru diverse, fise diverse formulare bk,recomandari, prescriptii medicale, registre casa, scrisori medicaleplan ingrijiri, scor carmeli chestionare diverse

Număr anunț
DA24869615
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.435,93 RON
Valoare atribuită
3.435,93 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.435,93 RON

din 3.435,93 RON estimat