Atribuită Cumpărare directă

MISTER PROPER 5 L BUC 2 33.62 67.24 12.78 19% 2 CIF GEAM BUC 14 5.04 70.56 13.41 19% 3 PRONTO PARCHET 0.750 ML BUC 5 10.92 54.60 10.37 19% 4 CLOR 1L BUC 2 1.68 3.36 0.64 19% 5 DETARTRANT BUC 7 7.14 49.98 9.50 19% 6 DOMESTOS 0.750 ML BUC 1 5.46 5.46 1.04 19% 7 ODORIZANT WC BREF BUC 12 4.02 48.24 9.17 19% 8 HARTIE IGIENICA 10/SET SET 3 8.40 25.20 4.79 19% 9 SACI MENAJ 35 L ROLA 10 3.36 33.60 6.38 19% 10 REZERVA MOP 250 GR BUC 8 4.62 36.96 7.02 19% 11 MATURA SORG VENUS BUC 4 22.69 90.76 17.24 19% 12 SAPUN LICHID 5 L BUC 1 7.56 7.56 1.44 19% 13 BEC INCADESCENT 100 W BUC 10 1.26 12.60 2.39 19% 14 TUB NEON 18 W BUC 80 5.04 403.20 76.61 19% 15 STARTER BUC 50 1.68 84.00 15.96 19% 16 CONVECTOR 2000 W BUC 2 84.04 168.08 31.94 19% 17 AEROTERMA PERETE -TESSY HL-274-2000W BUC 1 214.29 214.29 40.72 19% 18 BOILER ELECTRIC ARISTON ANDRIS RSEU 10 L BUC 1 252.95 252.95 48.06 19% 19 RATITOX BUC 2 5.51 11.02 0.99 9% 20 SCARA 2 TRONSOANE BUC 1 294.12 294.12 55.88 19%

Număr anunț
DA24906653
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933,79 RON
Valoare atribuită
1.933,79 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
24.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,79 RON

din 1.933,79 RON estimat