Atribuită Cumpărare directă

apa oxigenata 3%x1000ml sterila. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA !!

Număr anunț
DA24872097
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,50 RON
Valoare atribuită
349,50 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,50 RON

din 349,50 RON estimat