Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici ecran pentru videoproiector, 153x153 cm, 2x3 Prof Ecran de proiectie cu prindere de tavan sau de perete, usor de montat Suprafata ecran din PVC (alba mata) Grosime suprafata: 0.35 mm Unghi vizualizare: 150° Dimensiuni ecran: 153 x 153 cm Zona vizibila: 147 x 147 cm Diagonala: 214 cm Partea din spate: de culoare neagra (elimina patrunderea luminii prin spate, culorile sunt reproduse mai bine) Bordura neagra: 4 cm (ofera un contrast mai puternic al imaginii proiectate) Format: 1:1 Prevazut cu sistem de blocare ce permite reglarea dimensiunilor ecranului prin oprirea (blocarea) ecranului in orice pozitie in timpul rularii lui (poate fi testat doar montat pe perete sau tavan) Garantie: 2 ani
- Număr anunț
- DA24905625
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir (CUI 15648249)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30231300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,84 RON
- Valoare atribuită
- 200,84 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.