Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Curtești achizitioneaza materiale de constructie si materiale pentru iluminat, necesare primăriei si la nivel de comuna

Număr anunț
DA24928451
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI 6200105)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,05 RON
Valoare atribuită
606,05 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,05 RON

din 606,05 RON estimat