Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC LEG GRADINA 2.5KG GRAD BUC 4 11,875 APETITO TR.MAXI 280GR * BUC 10 6,555 CARNE PORC LUCRU KG 15 17,575 COTLET DE PORC FARA OS CONG KG 44 20,5 MAZARE VERDE 2.5KG BUC 2 16,815 MEDALION UMPLUT CU CASCAVAL KG 4 13,585 PULPA PORC FARA OS KG 20,94 19,855

Număr anunț
DA24871641
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.782,41 RON
Valoare atribuită
1.782,41 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.782,41 RON

din 1.782,41 RON estimat