Atribuită Cumpărare directă

Servicii de catering pt copii Portie (mic dejun, pranz, cina si doua gustari intre mese) majorarea cu 50% a indemnizatiei de hrana a copiilor si elevilor cu grad de handicap

Număr anunț
DA24913895
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Bonitas" Oradea (CUI 35017099)
Furnizor / câștigător
SAFARINO SRL (CUI 37918785)
Cod CPV
55520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.655,20 RON
Valoare atribuită
17.655,20 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.655,20 RON

din 17.655,20 RON estimat