Atribuită Cumpărare directă

PARAVAN MEDICAL CU 4 ELEMENTI, PANZA LAVABILA, CADRU INOX / ALUMINIU : – 4 elementi; – mobil; – roti pivotante; – complet pliabil; – structura din teava cromata; – panza impermeabila. material netesut; – dimensiuni element: 50 x 170 cm - lungime aprox 191 cm

Număr anunț
DA24895027
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
39518100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,89 RON
Valoare atribuită
587,89 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,89 RON

din 587,89 RON estimat