Atribuită Cumpărare directă

Servicii CATV analogic. 11 x Analogic = 11 x 21.85 RON = 240.35 RON fara , ianuarie 2020

Număr anunț
DA24886641
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,35 RON
Valoare atribuită
240,35 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,35 RON

din 240,35 RON estimat