Atribuită Cumpărare directă

Pachet amenajare loc de joaca pentru copii consta: 1. Carusel rotativ cu brate oscilante (cod 408)……………1 buc x 4800.00 lei = 4800.00 lei 2. Balansoar 2 persoane cu fig pe arcuri (cod 312)……….1 buc x 1980.00 lei = 1980.00 lei 3. Dale de cauciuc (pentru lipit )…………………………..35 mp x 136.00 lei = 4760.00 lei 4. Bordura de lemn………………………………………….24 ml x 22.00 lei = 528.00 lei 5. Scaune cu protectie + lant ………………………………3 buc x 350.00 lei = 1050.00 lei 6. Dale de cauciuc (pentru nisip)…………………………..9 mp x 136.00 lei = 1224.00 lei 7. Bordura de lemn………………………………………….20 ml x 22.00 lei = 440.00 lei 8. Panou informative………………………………………..4 buc x 860.00 lei = 3440.00 lei. Echipamentul este necesar pentru completarea locurilor de joaca After School.

Număr anunț
DA24915108
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.222 RON
Valoare atribuită
18.222 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.222 RON

din 18.222 RON estimat