Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE SERVICII DERULATE IMPREUNA CU ANGAJATI AI BIROULUI DE GOSPODARIRE COMUNALA : -ACTIVITATI DE INTRETINERE A SPATIILOR VERZI SI RIGOLELOR ; -ACTIVITATI NECESARE IN ADAPOSTUL DE CAINI FARA STAPAN DIN ORASUL ORAVITA, 1.REPARATII DE INTRETINERE A CUSTILOR / GARDURILOR , 2.CURATAREA CUSTILOR , 3.COSIT VEGETATIEI. PRESTATORUL ISI VA DESFASURA ACTIVITATEA DE LUNI PANA VINERI , 8 ORE / ZI . COORDONATOR SI SUPERVIZOR AL ACTIVITATII - SEF SERVICIU B.G.C - PASARICA ALEXANDRU .
- Număr anunț
- DA24880453
- Autoritate contractantă
- BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
- Furnizor / câștigător
- ASAVEI MARIUS GELU PFA (CUI 41258245)
- Cod CPV
- 75000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.