Atribuită Cumpărare directă

OUA ROMANIA CAL I 60 BUC X 0.5045 HG PASTAI BORCAN 680GR(8)GALBENE 8 BUC X 4.1192 MUSTAR BORCAN OLYMPIA 300GR****(6) 4 BUC X 2.9357 LAMAI SPANIA CAL I 1.20 KG X 6.1467 VARZA ALBA MACEDONIA 3.35KG X 1.9266 PRAJITURA PARADISE 25GR(24) 96 BUC X 0.3577

Număr anunț
DA24894457
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,16 RON
Valoare atribuită
123,16 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,16 RON

din 123,16 RON estimat