Atribuită Cumpărare directă

IMUNOGLOBULINE ANTI-D - RHOPHYLAC 300MCG/2ML SOL X 1SER PREUMPL

Număr anunț
DA24915661
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33651520-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,30 RON
Valoare atribuită
552,30 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,30 RON

din 552,30 RON estimat