Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA24912642
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03222220-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149,87 RON
Valoare atribuită
1.149,87 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149,87 RON

din 1.149,87 RON estimat