Atribuită Cumpărare directă

Se va intocmi documentatie technica pentru obtinerea autorizatiei SGA pentru urmatoarele obiective: 1. Retea de alimentre cu apa, retea de canalizare si statie de epurare Voila 2. Retea de alimentare cu apa Cincsor

Număr anunț
DA24876775
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
HIDROECOLOGIC PROIECT S.R.L. (CUI 23033350)
Cod CPV
90713000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat