Atribuită
Cumpărare directă
PERNA HIPOALERGICA - Perna hipoalergica de culoare alba,dimensiuni de 50x70cm,greutate 0.700kg,material microfibra HypoallergenicMed,material umplutura 100%poliester,spalare automata-matlasata pe toata suprafata,inaltime medie si de duritate medie;tesatura exterioarade culoare alba si confectionata dintr-o tesatura speciala tip microfibra marca HypoallergenicMed; ( firma OVAVINCI SRL este certificata cu ISO 9001:2015/SR EN ISO 9001:2015); absoarbe umezeala si asigura un transport perfect al acesteia,mentinandu-se uscata; este lavabila;fara contractii la spalare la 40*C(0% pe directia firelor de urzeala,max2% pe directia firelor de batatura); umplutura este hipoalergenica,siliconizata,antiaglomerata,din fibra pure si sterile de poliester cu lumen 100%,tip bilutepreaglomerate
- Număr anunț
- DA24923360
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39516120-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,50 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.