Atribuită Cumpărare directă

Monitor MVA LED Philips 23.6" 243V5QHSBA, Full HD (1920 x 1080), VGA, DVI, HDMI, 8 ms (Negru)

Număr anunț
DA24900976
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,97 RON
Valoare atribuită
357,97 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,97 RON

din 357,97 RON estimat