Atribuită Cumpărare directă

Servicii închiriere de autoturism cu șofer, pentru 1 persoană în Republica Moldova, Comrat în data de 30.01.2020.

Număr anunț
DA24907610
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60171000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.339,60 RON
Valoare atribuită
2.339,60 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.339,60 RON

din 2.339,60 RON estimat