Atribuită
Cumpărare directă
Curatitor concentrat pentru exterior, foarte puternic, potrivit tuturor tipurilor de autovehicole. Are o putere mare de curatare indepartand eficient filmul de murdarie statica. Produs potrivit spalarii fara atingere. Dozaj: -Caroserie 0.5-2% -Indepartare insecte 3-5% -Curatare jante 10-15%
- Număr anunț
- DA24883221
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- ESPOO GROUP SRL (CUI 26178355)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.042,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.042,17 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.