Atribuită Cumpărare directă

Gel Eco 5kg, Gel EKG fl 250ml si Gel ecografic fara alcool fl 250 ml. Marcaj CE. Cantitatea este necesara pana la 31.12.2020.

Număr anunț
DA24883548
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24590000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.576 RON
Valoare atribuită
10.576 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.576 RON

din 10.576 RON estimat