Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE XEROX 40 TOP 12.90 516.00 2 SCRISORI MEDICALE ANEXA 43 3 exemplare 10 TOP 21 210.00 3 NOTE RECEPTIE AUTOCOPIATIVE 6 TOP 12.30 73.80 4 CAPSE 24/6 20 CUT 1.20 24.00 5 FILE PROTECTIE 10 SET 7.50 75.00 6 REGISTRU A4 200 FILE 10 BUC 11.50 115.00 7 BIBLOIORAFT 40 BUC 6.30 252.00 8 DOSARE INCOPCIAT 50 BUC 0.70 35.00 9 DOSARE CU SINA 50 BUC 0.45 22.50 10 FISA SPITALIZARE ZI 200 BUC 0.25 50.00 12 F. O. GENERALA 300 BUC 2.9 870.00 13 F.O. GERIATRIE 40 BUC 3.20 128.00 14 FISA UPU 400 BUC 1.45 580.00 2951.30
- Număr anunț
- DA24903931
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.951,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.951,30 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.