Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de informare si publicitate in cadrul proiectului "Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte in Municipiul Baia Mare - CF 5", cod SMIS 117395, care vor cuprinde urmatoarele activitati: - Anunt de presa la inceput de proiect, intr-o publicatie generalista online - 1 buc; - Anunt de presa la final de proiect, intr-o publicatie generalista online - 1 buc; - Panouri temporare - 4 buc; - Placi permanente - 4 buc. Pentru toate materialele de informare si publicitate se vor utiliza in mod obligatoriu indicatiile tehnice din Manualul de Identitate Vizuala POR 2014-2020 in vigoare.
- Număr anunț
- DA24902028
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- RIVULUS DEVELOPMENT SRL (CUI 31225119)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.400 RON
- Valoare atribuită
- 13.400 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.