Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Muzica si miscare. Manual pentru clasa a II-a (Sem I+Sem II include editie digitala) ISBN: 9786067062885 - Aramis - 0F0 1 BUC 28.5714 28.57 5% 1.43 30 2 Dezvoltare personala. Manual - clasa a II-a semestrul al II- lea. (Contine CD cu manualul in format digital) ISBN: 9786065749016 - ARS LIBRI - 10E1 1 BUC 6.4286 6.43 5% 0.32 6.75 3 Comunicare in limba romana. Manual pentru clasa I - Cleopatra Mihailescu Tudora Pitila ISBN: 9786063108693 - Didactica si Pedagogica - 10G2 19 BUC 20.2381 384.52 5% 19.23 403.75 4 Matematica si explorarea mediului. Manual pentru clasa a II-a - Tudora Pitila si Cleopatra Mihailescu ISBN: 9786063108808 - Didactica si Pedagogica - 2F1 19 BUC 20.2381 384.52 5% 19.23 403.75 5 Dezvoltare Personala. Manual - clasa a II-a semestrul I (con?ine CD cu manualul in format digital) ISBN: 9786065749023 - ARS LIBRI - 5E0 1 BUC 6.4286 6.43 5% 0.32 6.75 6 Arte vizuale si abilitati practice. Manual pentru clasa a II-a semestrul II - Cristina Rizea ISBN: 9786063301148 - Litera - 7D2 1 BUC 14.1905 14.19 5% 0.71 14.9 7 Arte vizuale si abilitati practice. Manual pentru clasa a II-a semestrul I - Cristina Rizea ISBN: 9786063301131 - Litera - 7D2 1 BUC 14.1905 14.19 5% 0.71 14.9 Total fara TVA 5 % 838.85 Lei
- Număr anunț
- DA24918751
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Ciumeghiu (CUI 19213000)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 838,85 RON
- Valoare atribuită
- 838,85 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.