Atribuită
Cumpărare directă
Panou pluta 120x180 cm, rama aluminiu - descriere produs Panou pluta ideal pentru afisaj Rama din aluminiu Se folosesc pioneze cu maner Sistem de prindere cu agatatori de partea superioara a tablei Suprafata din pluta naturala presata Panoul se poate monta doar pe orizontala Dimensiuni: 120 x 180 cm
- Număr anunț
- DA24906883
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 39292100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,86 RON
- Valoare atribuită
- 384,86 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.