Atribuită
Cumpărare directă
Manusi Safe Nitril PF BLACK nepudrate 100 buc/cut XL BlueLine GUN215BLXL/42573XL cut 1 22.42 22.42 Folie aluminiu 0.44x150m SP B6-FAL-7492 rola 1 40.78 40.78 Hartie copt ALUFIX 200m 43cm BP20043 rola 1 74.75 74.75 Pahar carton 7oz 100/set set 4 13.14 52.56 Pahar carton 12oz 50buc/set set 20 16.19 323.8 Saci menaj 120 litri, 10 buc/rola TM 00403176 rola 25 3.19 79.75 Prosop hartie D14, 80%, 2 strat, 390g ECO rola 24 3.48 83.52 Servetele N4, 16,5x21cm, 2 strat, 160 foi/pach pach 40 2.44 97.6 Burete vase mare 10/set 97070281 set 1 9.7 9.7 Burete sarma mare 97072093 buc 10 1.68 16.8 Lavete microfibra ALP 40x40 buc 8 2.62 20.96
- Număr anunț
- DA24905341
- Autoritate contractantă
- TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822,64 RON
- Valoare atribuită
- 822,64 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.