Atribuită
Cumpărare directă
BOCANCI PROTECTIE ( GHETE ) DIN PIELE DE CULOARE NEAGRA CU SIRET ; CAPTUSEALA TERMOIZOLANTA , CU TALPA ANTIDERAPANTA , REZISTENTA LA PRODUSE PETROLIERE = 35 PERECHI , DIN CARE : MARIMEA 40 = 2 PERECHI , 41 = 4 PERECHI , 42 = 11 PERECHI , 43 = 11 PERECHI , 44 = 5 PERECHI , 45 = 2 PERECHI . În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comandă, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din obligația nerealizată din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de furnizare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligațiile de plată în termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA24883873
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- GEMA SAFETY S.R.L. (CUI 18034669)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.050 RON
- Valoare atribuită
- 8.050 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.